.

.

Преносни Виси на Вратот Фан клима уред со Брзина Прилагодливи USB Полнење Слушалки Дизајн Рака Слободни погоден за носене За Статистика,Туристички,Спортски Носат,А?

Преносни Виси на Вратот Фан клима уред со Брзина Прилагодливи USB Полнење Слушалки Дизајн Рака Слободни погоден

DEN 524.00
DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

【РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ ДИЗАЈН и МОДА】Рака слободни фан беше дизајниран како приклучок за слушалки за да ослободите вашите раце насекаде,Моден стил прави да изгледа толку кул и може да се земе тоа никаде во топли временски услови. 【БЕЗБЕДНОСТ】 роман НА вратот фан дека може да се испрати на ветрот, без да затнување на вашите раце со едноставно ставање на тоа на вашиот врат.Дизајниран без крилја, тоа е безбедно да се користи од страна на децата и постарите лица.Кога го користите вентилатор, не мора да се грижите за вашата коса добивање фатени на фан ножеви. 【USB Полнење & 3 Брзина на Ветер】USB полнење фан, погодно за полнење преку компјутер, мобилен телефонски апарат, моќ банка, лап-топ компјутери и сл. 3 правец на брзина може да се прилагоди по волја да се сретне некој потребите на вас. 【ДОЛГО РАБОТНО ВРЕМЕ】Виси на вратот фан изградена-во голем капацитет на батеријата, која може да се користи за 3-16 часа откако беше целосно наполнета, и може да се полни преку вклучени полнење преку USB кабел.Нека лето нема повеќе да биде топло, и да бидат добри асистент во лето!. 【НИСКО ниво на БУЧАВА ДИЗАЈН 】 Bladeless вратот фан користи brushless мотор да се направи бучава помалку од 40 децибели,Мали лични вентилатор обезбедува ладење циркулацијата на воздух во секое саканиот насоки.Бучава помалку од 36 децибели.Виси на вратот фан изградена-во голем капацитет на батеријата, која може да се користи за 3-16 часа откако беше целосно наполнета.Ексклузивно TYP-C полнење кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент