.

.

Брејди B30-262-7569-CLP4A Винил Филм, 4.000 x 6.000 BBP31 2 Боја GHS Касета, Винил - 4 Дијамант (1 Ролна од 200 Етикети )

Брејди B30-262-7569-CLP4A Винил Филм, 4.000 x 6.000 BBP31 2 Боја GHS Касета, Винил - 4 Дијамант (1 Ролна од

DEN 4334.16

Пристапност
Во достапна форма

Цена за 1 Ролна од 200 парчиња.Пакет Димензии : 21.234 L x 15.748 H x 16.51 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.111 килограми.Земја на Потекло : Мексико.Празно умре сече етикети со црвена претходно печатени GHS дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент