.

.

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Apple A1984Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Apple A1984Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.Сите права се задржани.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за вашиот уред.Професионални Кингстон 256 GB Apple A1984 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент