.

.

Конфронтирачки Вшмукување Заменик Табела Менгеме На Назад Алатка Менгеме Фиксна Зграда Завртка Алуминиум Менгеме На Назад L0415 Мултифункционални

Конфронтирачки Вшмукување Заменик Табела Менгеме На Назад Алатка Менгеме Фиксна Зграда Завртка Алуминиум Менгеме

DEN 643.68

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Мала тежина и лесен за употреба.Сигурен и издржлив, висок квалитет.Треба да процесот мали делови За куќи и фабрики.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Features : 100% нов и висок квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент