.

.

RANVOO Вратот Фан, Преносни Фан Рацете Слободни Bladeless Вратот Фан, 1800 mAh Батерија Ладење Виси Фан Leafless USB Мини Фан, Ултра Тивок Вратот Кулер за Надворешна/ Дом/ Канцелариј?

RANVOO Вратот Фан, Преносни Фан Рацете Слободни Bladeless Вратот Фан, 1800 mAh Батерија Ладење Виси Фан Leafless

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

Зошто да се избере?.На силиконски дел на вратот фан може да се прилагоди на агол на мини вентилатор, и тоа може да се отвори за да одговараат на луѓето со подебели вратот; кога укината, обемот станува се помал, што е погодно за чување.Име на производ : Leafless виси на вратот фан.Спецификација на производот.Различни напојување опции може да се користи за полнење на baldeless вратот фан преку компјутер, мобилен телефон полнач, мобилен напојување, итн.На стигнале bladeless вратот фан може да се прилагоди на брзината на ветерот; а тоа може да се спречи опаѓањето од тоа да биде сериозна за безбедност.RANVOO ладење вратот фан може да ги реши сите проблеми погоре, кул вас долу на 3 секунди и да ви помогне да добиете најмногу од се забавуваат, да се истражуваат светот, уживаат во животот и др.Едно Копче Операција : Тоа е лесно да се користи оваа мини батеријата фан со само едно копче.【Bladeless Дизајн на Оваа bladeless вратот фан е мал во големина и лесен во тежина, тоа може да ве задржи кул во секое време и насекаде каде во овој топол летен со едноставно поставување ладење вратот фан на вашиот врат.трае три секунди да уживаат кул, ветрот може да го забрза до 2,5 m/s.Време на полнење : 2,5 часа.Turbofan : работно принципот на turbofan е повеќе ефикасен и тивок, обезбедување на подолго траење на батеријата и брзина на ветрот.Кратко притиснете го копчето за да го вклучите фан, и притиснете последователно за да ја прилагодите брзината на ветерот или исклучување на вентилаторот. 2 брзина : 6 часот. Се Угледа На Воздухопловството-Класа Turbofan Ножеви.Облечен ладење вратот фан нема да влијае на вашиот готвење во кујната или вршење на други работи.Едно Копче Операција : Тоа е лесно да се користи оваа мини батеријата фан со само едно копче.Ладење вратот фан може да се користи за 3-10 часа по целосно наполнета.Преносни вратот фан може да се прилагоди telescopically, која може да го промени на предниот и задниот дел од позиција на ветрот, и може да се прошири на должина во исто време.ЗА ПАТУВАЊЕ.Вентилатор за вратот батерија се користи кожа-friendly еколошки материјали и може да биде погоден за сите вратот.Bladeless вратот фан безбедно да се користи од страна на децата и возрасните.Полнење Интерфејс : Тип-В. 2 пати брзина на ветрот, супер урагани воздухот струи се размножуваат.лента за сечење струење да се намали силниот ветер предизвикува лицето шамар сензација.Долго притиснете го копчето е исклучување на вентилаторот.Она што е Внатре во Пакет?.На силиконски дел на вратот фан може да се прилагоди на агол на мини вентилатор, и тоа може да се отвори за да одговараат на луѓето со подебели вратот; кога укината, обемот станува се помал, што е погодно за чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент