.

.

EuisdanAA Метал Дома Багаж Куфер Дрвена Кутија Заклучување Latch Тока Затворач Бронза на Ѕвонење(Метал Inicio Equipaje Maleta Caja de madera Cerradura Pestillo Cierre де hebilla Tono де bronce

EuisdanAA Метал Дома Багаж Куфер Дрвена Кутија Заклучување Latch Тока Затворач Бронза на Ѕвонење(Метал Inicio

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Кутија Latch,Некои Завртки; Име на Производ : Кутија Latch.Производ Тежина : 11g; Димензии : (Монтирани) : 3.8 x 3 x 0.9 cm/1.5" x 1.2" x 0.35"(L*W*T).Монтажа Дупка Кол : 0.2 cm/0.08"(Diámetro del orificio де montaje : 0,2 cm / 0,08".Монтажа Дупка Растојание : 1.7 cm/0.7",2.9 cm/1.1"(Distancia del orificio де montaje : 1,7 cm / 0,7", 2,9 cm / 1,1".Euisdan AA Метал Дома Багаж Куфер Дрвена Кутија Заклучување Latch Тока Затворач Бронза Tone The антички стил latch е широко се користи за сите видови на woodenfurniture, како што е случај, кутија за накит, итн.Облечи вашиот мебел со оваа нова latch.Инсталирајте завртки не inclued тука.Опис на Spanish Metal Inicio Equipaje Maleta Caja de madera Cerradura Pestillo Cierre де hebilla Tono де bronce Color : tono bronce; Материјал : metal Contenido del paquete : 1 pestillo де caja, algunos tornillos; Nombre del producto : pestillo де caja Peso del producto : 11 g; Tamaño : (montado) : 3.8 x 3 x 0.9 cm / 1.5" x 1.2" x 0.35" (L * W * T) Diámetro del orificio де montaje : 0,2 cm / 0,08"Distancia del orificio де montaje : 1,7 cm / 0,7", 2,9 cm / 1,1".

Главните карактеристики

Избор на клиент