.

.

Allstar Перформанси ALL23002 Спојлер Комплет, Јасно

Allstar Перформанси ALL23002 Спојлер Комплет, Јасно

DEN 2551.92

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Месеци Со Заковки Или Завртки.Сите Парчиња Се Со Дупчиња За Прецизно Одговара И Леснотијата На Прилагодување.Пакет Тежина : 6.45 фунти.Пакет Димензии : 3.1 H x 37.9 L x 8.2 W (инчи).Јасно спојлер комплет вклучува два дела телото со preattached зглоб и три за монтирање во светот.Лесно месеци со заковки или завртки.Сите парчиња се со дупчиња за прецизно одговара и леснотијата на прилагодување.

Главните карактеристики

Избор на клиент