.

.

Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Плочата Калено Стакло Круг Мрзливи Сузан Плочата Tawny Калено Стакло Mellow Работ Стабилна База Не е Лесно да се превртам (Димензии : 60cm/23in

Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Плочата Калено Стакло Круг Мрзливи Сузан Плочата Tawny Калено Стакло Mellow Работ

DEN 5744.40

Пристапност
Во достапна форма

Производот е направен од високо-квалитет калено стакло, трајни и 3-5 пати посилен.Работ на чашата е тркалезна, анти-судир, безбедни и не се повреда на рацете, ги користат флексибилни за да ја ротирате.Постојат 6 не се лизга помошни тркала внатре со помошни тркала, тие не се лесно да се превртам, ниско ниво на бучава и нема поместување.Лесно да се чисти и се каже збогум на чистење tablecloths, дамки од масло, зеленчук дамки, и лесно чистење со крпа по вечера.На плочата има стабилна поддршка и силен капацитет на носивост, погодни за јадење маси, ресторани, кујни и во други места.Оваа калено стакло мрзливи Сузан ќе обезбеди забава оброк за вашиот поширокото семејство, и секој може да делат храна.Одлично за ресторани, кујни, хотели, банкети, роденден страни, итн.Features1. Висока температура, висока цврстина, висока температура калење третман ефикасно ја подобрува топлина resistance2. Лесно да се чисти и се каже збогум на чистење tablecloths, дамки од масло, зеленчук дамки и лесно scrubbing3. Стабилна поддршка со повеќе поддршка колони и стабилна поддршка за да ви даде стабилна смисла на security4. Спречување на база од превртување за да се зголеми стабилноста, не е лесно да се превртам, заштита на членовите на семејството од се burnedproduct опис : Име : Калено стакло turntable Material : калено Боја : brown Glass големина : 8mm Size : 58cm/23in, 68cm/27in, 78cm/31in, 88cm/35in, 98cm/38.5 во, 108cm/42.5 во, 118cm/46.5 во, 128cm/50.5 во, 138cm/54.5 inpacking листа : 1*Мрзливи Сузан Turntablenote : ?Рачно мерење на производ големина може да има некоја грешка од 1-3 cm,времето за испорака е обично 30-40 дена, ако не го примите цел, во рок од 40 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.?Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Главните карактеристики

Избор на клиент