.

.

JUNKE Милениче Чаша од Нерѓосувачки Челик Non-Пропадна DiWWFJZ Милениче Фидер за Мали Средни Големи Куче, Мачка Хранење Чаша Вода Сад (4 Големина)

JUNKE Милениче Чаша од Нерѓосувачки Челик Non-Пропадна DiWWFJZ Милениче Фидер за Мали Средни Големи Куче, Мачка

DEN 1036.80

Пристапност
Во достапна форма

uitable за кучиња, мачки и други домашни миленици.Може да се подготви две чинии, една за пополнување на храна и на други за пополнување на вода.Подолу е гума против пролизгување прстен, ги штити подови и го спречува сад од лизгање додека вашето домашно милениче јаде.Димензии : дијаметар (приближно) : 15cm / 5.9 инчи.Материјал : не ' рѓосувачки челик, гума.Ве молиме да обрнете внимание за да ја видите големината, изберете оној кој одговара на вашето бебе!.Опис на производот : Погоден за кучиња, мачки и други домашни миленици.Може да се подготви две чинии, една за пополнување на храна и на други за пополнување на вода.Подолу е гума против пролизгување прстен, ги штити подови и го спречува сад од лизгање додека вашето домашно милениче јаде.Не-токсични, невкусна, висока температура отпорни, загадувањето на животната средина-бесплатно; долг живот, лесен за чистење.Димензии : дијаметар (приближно) : 15cm / 5.9 инчен 18cm / 7.1 инчен 22cm / 8.7 инчен 30cm / 11.8 инчен Материјал : не ' рѓосувачки челик, гума.Ве молиме да обрнете внимание за да ја видите големината, изберете оној кој одговара на вашето бебе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент