.

.

Сет од 3 Хексагонална Постоечкиот Ѕид Складирање Модерна Црна Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Пол?

Сет од 3 Хексагонална Постоечкиот Ѕид Складирање Модерна Црна Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Дијамант-во Облик на Хексагонална Полица Има Модерен Стил Ѕид полица Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица.Многу Погодна За Чување И Прикажување на Ѕид оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот.Единствена Лебди Полица Дизајн Може да Помогне да се Зголеми И да се Организираат Простор Ѕид организатор Складирање полица.Издржливи Железо Жица Површината Прскање.Спецификација : Големи -10 H×3.9 W×11.4 L (Инчи) ×2 Мали -8.3 H×3.9 W×9 L (Инчи) ×1 Материјал : Обложени Железо Факултативна Боја : Црна Тежина : 6 Lbs.

Главните карактеристики

Large -10 H×3.9 W×11.4 L (Inch) ×2 :
Small -8.3 H×3.9 W×9 L (Inch) ×1 :
Material:
Coated Iron
Optional Color:
Black
Weight:
6 Lbs
Избор на клиент