.

.

BNMV 60 Led Лента, Светлата, RGB Лента во Собата, 5V 5050 24-Копче Инфраред Безжичниот Далечински Управувач со USB Полнењето, се Користат во Спалната соба, Кујна, Дома Декорациј

BNMV 60 Led Лента, Светлата, RGB Лента во Собата, 5V 5050 24-Копче Инфраред Безжичниот Далечински Управувач

DEN 1823.76

Пристапност
Во достапна форма

【Ултра Долга Лента, Светлата за】 : Можете да додадете како многу LED ленти, како ви се допаѓа, така што тој може да стигне до вашиот целата соба.Cuttable дизајн ви овозможува да се прилагоди на должината на led светла сепак ви се допаѓа.Совршен за спална соба, дневна соба, кабинет, партија, Божиќ, итн. [Прилагодливи Brightness] : Повеќе нивоа на осветленост ви овозможи да го смените светлина бар од топло да светла. 40,000 часа на животниот овозможува да живее, долго-траен осветлување, совршен за вашиот ТЕЛЕВИЗОР, спална, и кујна. 【Широка Примена】 : лер газа светлини е соодветен куќа украс, се претвора вашиот дом, за кујни, таванот и задниот дел на тв, работна маса, по скали, бар и со повеќе боја менување на светилките. 【Мулти Боја】 : Ултра светла и високо-квалитетни LED чипови им овозможува на LED светлата да биде многу шарени и издржливи.Светлината на светлата ленти може да се прилагоди и да понудат милиони различни бои. 【Широко се Користи Боја Светла】 : ЛЕР газа светлини може да се користи за вашите соби, кревет соба, трпезарија, кујна, биро кабинет и елката, Особено погоден за одмор партии, како Божиќ, ноќта на Вештерките, и повеќе.Ве молиме внимателно да ги прочитате Прирачник за Корисникот пред да го Користите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент