.

.

Складирање Кошница,Темна Боја Племенски Navajo Лесна Шема,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Складирање Кошница,Темна Боја Племенски Navajo Лесна Шема,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн : Нашата перење кошница има уникатна запечатување дизајн, кој не само што е добар dustproof ефект, но исто така ги штити вашата приватност во некои прилики.Тоа може да се пополни со варира на објекти,работа за внатрешна и надворешна.Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе облека,играчки, и лосион.

Главните карактеристики

Избор на клиент