.

.

GEMYSE Жените Планина Водоотпорен Ски Снег Јакна Зимска Windproof Дожд Јакна

GEMYSE Жените Планина Водоотпорен Ски Снег Јакна Зимска Windproof Дожд Јакна

DEN 1799.52

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Патент затворање.Прилики : суштински и опуштено-одговара отворено 2.Внатре windproof snap здолниште ,монтажни бура аспиратор со прилагодливи drawstring, лепенка, стојат јака, и полн патент затворање,сите добро дизајни го задржи надвор ветрот ефикасно; 3.Носат отпор мека школка е многу правец на корозија и топлина.Практична Зимски Ски Јакна со Мулти Џебови : 2 zippered страна џебови,1 zippered градите џеб, 1 внатрешни голема мрежа џеб,1 внатрешни безбедна џеб,одговараат за телефон,паричник,пасош и други додатоци.На слушалка линија за прицврстување и придружните тела се достапни во внатрешноста на јакна.Боја : Црна | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент