.

.

2 парчиња Светла(Headlamp) Собранието Поставите Компатибилен со Хонда CR-V 97-01,Пушеле Леќа/Заоблачено Агол

2 парчиња Светла(Headlamp) Собранието Поставите Компатибилен со Хонда CR-V 97-01,Пушеле Леќа/Заоблачено Агол

DEN 2541.36

Пристапност
Во достапна форма

{Fitment} Компатибилен со 97-01 Хонда CR-V. {Сијалица Модел} H4 Висок/Низок Зрак.Светилки Не Се Вклучуваат,Повторна Употреба На Постоечките. {Изглед Надградба} Периодично Ажурирање Фарови за да се Зголеми Возење Безбедност и Донесе Нов Изглед на Вашето Возило. {Лесна Инсталација} Не Модификација или Дупчење е Потребно, Едноставно Инсталација Директно Вметнат во Возилото Постојните Инсталации Темперамент. {Пакетот Вклучува} 1 X Пар на Фарови (Лево тие ќе ви овозможи да се види на патот пред вас јасно во текот на ноќта и во секој случај на лоши временски услови кои можат да произлезат.Нашите фарови надградба на лицето на вашето возило, со јасен стил и екстремни опсег.Вклучува : 1 X Пар на Фарови (Лево и Право)Компатибилен со 97-01 Хонда CR-V100% Бренд New Professional Инсталацијата е Многу Recommended Installation Настава НЕ е Included Bulbs не се Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент