.

.

Abimy Микробранова Печка Заградата Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Здрав Прилагодливи Стои Багажник за Кујна.

Abimy Микробранова Печка Заградата Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Здрав Прилагодливи Стои Багажник за Кујна.

DEN 647.04

Пристапност
Во достапна форма

Оваа микробранова печка ѕид заградата е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, кој е дебелината и трајни, анти- ' рѓа и носат-отпорни, силна имајќи сила.На протезата може да се прилагоди и задно слободно за простор за заштеда на енергија, која ви овозможува да се свитка микробранова држачот за заштеда на простор.Полица заграда се лесно да се качи само бидете сигурни дека тие се директно на studs кога ќе се направи планината нив.Постојат микробранова нога одредување на каналите на заградата да се поправи микробранова печка.Кујна Застане на Држачот за Ѕид Заградата лесно да се инсталира и користи. 1. Оваа микробранова печка ѕид заградата е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, кој е дебелината и трајни, анти- ' рѓа и носат-отпорни, силна имајќи сила.2. На протезата може да се прилагоди и задно слободно за простор за заштеда на енергија, која ви овозможува да се свитка микробранова држачот за заштеда на простор.3. Полица заграда се лесно да се качи само бидете сигурни дека тие се директно на studs кога ќе се направи планината нив. 4. Постојат микробранова нога одредување на каналите на заградата да се поправи микробранова печка.5. Кујна Застане на Држачот за Ѕид Заградата лесно да се инсталира и користи.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : Како на сликата shown Type : Како на сликата shown Include : 1 сет x Микробранова Печка Заградата Држачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент