.

.

LOSYU Нерѓосувачки Челик Бања Полица Сребро Вшмукување Чаша Агол Туш Рек Кујна Складирање Комбо Организаторот Нема Штета Rustproof Жица Кошница Бања Прибор

LOSYU Нерѓосувачки Челик Бања Полица Сребро Вшмукување Чаша Агол Туш Рек Кујна Складирање Комбо Организаторот

DEN 763.92

Пристапност
Во достапна форма

- Високо-Квалитетни Материјали : Изградени од типот премиум-одделение од нерѓосувачки челик се заштити од корозија & рѓа, обезбедување на издржливост и стабилност. - Дното Шупливи Дизајн : Дупки во дното, одвод на вода, да ги задржи на сушење.ладење и вентилација, животната средина и здравјето. - Max Оптоварување Тежина : 7 KG, да ги задржи шампон, туш гел, сапун и други бања предмети корисна, рамна површина не се направи вашиот шишиња падне одново. - Е применливо Сцена : Идеален за употреба во спални соби, бања, wc, кујна, перална, патио, луксузни хотели и бањи итн.Услуга : Со цел да се добие соодветен полица, ве молиме Проверете Ја големината внимателно пред да го купат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која причина не сте задоволни од приемот на LOSYU полица и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.LOSYU Бања Полици има Едноставна стилски дизајн.Тоа е Функционален и може да совршен натпревар за вашиот дом и канцеларија.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Димензија : како на сликата show Install Стил : Вшмукување Чаша на Пакет : 1 x Бања Полица, Собранието Accessories Thank за посета на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент