.

.

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Оган Суштество Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк Чаши на домашно Милениче Сад на Кучиња, ?

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Оган Суштество Плитки Мачка Вода Сад Мачка

DEN 1514.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал &Size - Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.На монтажни нерѓосувачки челик сад е издржлив и лесен за чистење.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.5cm 【Производ перформанси】 На база на ова домашно милениче храната сад е направен од еколошки бамбус дрво, кое е не-токсични, безопасни, безбедно и без мирис, овозможувајќи му на вашето домашно милениче да се користат со доверба.4 cm / O D11cm X H3.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа.15° склони агол дизајн го намалува притисокот на домашно милениче вратот и зглобовите, и да може ефективно да промовира цревната варењето на храната.4in, јас 14cm X 14cm X 5. 【 Посебна Забелешка 】 Поради различни мерни методи, нормално е дека големината грешка е во рок од 1cm.Ве молиме проверете ги појавување на големината пред купување.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент