.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo 3DS XL (2015) - Виолетова Chevron | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стил?

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo 3DS XL (2015) - Виолетова Chevron | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 3 DS XL (2015)!Не ми се допаѓа Пурпурна Chevron кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите 3 DS XL (2015) ќе биде единствен што ќе се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање на вашиот Mighty Skin на вашиот 3 DS XL (2015) е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.

Главните карактеристики

Избор на клиент