.

.

3.7 V 3000mAh 3Ah 405585 045585 Литиум Полимер Батерија за DVD GPS PDA Камерата Е-Книга Таблета Телефон-1pcs

3.7 V 3000mAh 3Ah 405585 045585 Литиум Полимер Батерија за DVD GPS PDA Камерата Е-Книга Таблета Телефон-1pcs

DEN 619.20

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Литиум батерија.Капацитет : 3000m Ah.Номинална Напон : 3.7 V. Димензии(L*W*H) : 4*55*85mm.Долг циклус живот и висока безбедност.Тип : Литиум battery Capacity : 3000m Ah Rated Напон : 3.7 VDimensions(L*W*H) : 4*55*85mm Long циклус на животот и висок safety Widely користи за Авиони,LED светло,звучници,Tachograph Автомобил DVR ,Bluetooth Слушалка, мобилни итни напојување, MP3 ,MP4, GPS tracker, далечински контролори, smart watch, СРЕДИНАТА, PDA, пос машини, interphone, рекордерот на глас, потпрена на машина, резервни сили, електрични играчки и други електронски devices Included : како да се избере.

Главните карактеристики

Избор на клиент