.

.

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Suzuki lgnis -2020 Поддршка Огледало Линк/Воланот Контрола/WiFi/FM/Dual USB Копија Камера (Боја : V3 2G+32G)

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Suzuki lgnis -2020 Поддршка

DEN 727.20

Пристапност
Во достапна форма

Така што секогаш можете да возите безбедно и флексибилно, ова е радио за автомобил ви нуди практична функција на изработка на безжични повици преку микрофонот на радио и звучници во автомобил.Multitasking се кандидира 2 апликации во исто време споделување на екранот со вашиот семејство, а ќе се вози со навигација.Висок configuration (Конфигурација)-Сплит Екран:стилски и убави изглед,IPS high-definition квалитет на слика, слика и видео дисплеј ефект повеќе јасни и confortable.

Главните карактеристики

Избор на клиент