.

.

Meriville Сет од 6 Off Бела Faux Свила Клип На Лустерот Светилка Нијанси, 3.5-инчни со 5-инчен со 4.75-инчен

Meriville Сет од 6 Off Бела Faux Свила Клип На Лустерот Светилка Нијанси, 3.5-инчни со 5-инчен со 4.75-инчен

DEN 2184.00

Пристапност
Во достапна форма

НИЈАНСИ ДИМЕНЗИИ : 3.5" топ дијаметар, 5" дното дијаметар, и 4.75" висина.ТКАЕНИНИ : Faux свила.Softback.ТЕХНИК : Clip-за техник дизајниран да се вклопуваат teardrop или торпедо candelabra светилки.НЕ за стандард редовни светилки.ПРЕДЛОЖИ МАКСИМУМ WATTAGE : 40 w. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Meriville Лустерот Нијанси се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Големина : Сет од 6 | Боја : Off-бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент