.

.

iCoverCase iPhone 12/12 Про Паричникот Случај со Држачот, Потпирач Функција СТП Кожа Случај со Магнетски Затворач Патент Џеб Shockproof прекривачот со врвка за околу Рака (Виолето

iCoverCase iPhone 12/12 Про Паричникот Случај со Држачот, Потпирач Функција СТП Кожа Случај со Магнетски Затворач

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Деликатна врвка за околу рака за лесно носење кога треба да се носат други предмети.Професионални голем капацитет паричникот дизајн ви овозможува да се носат ID/кредитни/дебитни картички, возачот лиценца, неколку парични средства и мали белешки. 【Врвка за околу Рака Направени за поудобно】 : Прикачите деликатна кожа врвката за на Рака.Одржување Настава : 1.Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од слика (или потемна или посветла) поради различни монитори.Ако ви се допаѓа овој вид на телефон случај, добредојдени сте да внесете i Cover Case продавница за да изберете повеќе модели.Чиста кожа стоки лесно, со тенка крпа кога постои вода на тоа 4.Погоден за мажи, жени, девојки и млади од сите возрасти.Поставување на соодветен број на картички не ќе се зголеми дебелината на паричникот случај.За да се спречи паричникот случај од тоа да биде затворена ненормално, ве молиме да се стави само една картичка во секоја картичка. 【Точни Инцизија】 : Оригинални машина за мерење, копче за кореспонденција. (ID, дебитна картичка, кредитна картичка, возачка дозвола, пари, итн.Избегнувајте напуштање на кожни производи под пламнал сонце подолго време Совети : 1.Кога ви треба телефон или паричникот, можете да го добиете лесно.Стојат Функција ќе ви донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агли на гледање.i Cover Case Функционална Паричникот Случај Со врвка за околу Рака Материјал : Премиум СТП Кожа TPU + PC Карактеристики : картичката слотови може безбедно држете го вашиот картички и некои од вашите пари без да се земе вашиот паричник надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент