.

.

DC 5V 2A 2000mA AC/DC Конвертор Адаптер за Напојување Држачи за НАС DC 2,5 mm x 0.7 mm

DC 5V 2A 2000mA AC/DC Конвертор Адаптер за Напојување Држачи за НАС DC 2,5 mm x 0.7 mm

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

DC 5 V 2 A 2000m A AC/DC Конвертор Адаптер за Напојување Држачи за НАС DC 2,5 mm x 0.7 мм.Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Употреба; Излез : DC 5 V 2 A (2000m A).DC Конектор : 2.5x0.7mm; должина на Кабел : 4 FT (110cm).Бренд Нови Ac Адаптер За Полнач.CE/FCC/Ro HS уверение; Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита.DC 5 V 2 A 2000m A AC/DC Конвертор Адаптер за Напојување Држачи за НАС DC 2,5 mm x 0.7 mm Products Опис : Влезен Напон : 100~240 VAC 50/60 Hz, Светот Use Output : DC 5 V 2 A (2000m A) DC Конектор : 2.5x0.7mm Cable должина на : 110 cm Inside позитивен " + ", Надворешни негативни " - "Бренд Нов Ac Адаптер Charger CE/FCC/Ro HS уверение.Кратки-коло Заштита, во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Protection Auction Вклучува : 1x AC/DC Адаптер за Напојување Charger Note : Pls бидете сигурни дека на излез и совет големина е точно пред вас понуда.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент