.

.

Палец Завртки - 3/8 Палец Завртки Tee Крило Knob 818, СКОПЈЕ : 3/8 x 2 Црно - 10 Парчиња Квалитет

Палец Завртки - 3/8 Палец Завртки Tee Крило Knob 818, СКОПЈЕ : 3/8 x 2 Црно - 10 Парчиња Квалитет

DEN 1819.20

Пристапност
Во достапна форма

Главата е направен од Delrin најлон и од 1 3/4" во должина.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Центар Дијаметар : 3/8".Глава Дебелина : 5/16. Произведено во САД.Премиум Квалитет На Производот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент