.

.

LEKUSHA Јасно Lightsaber Ѕид Екранот Стојат Светлина Сабја Носителот Компатибилен за Било Lightsaber, Пакување од 1

LEKUSHA Јасно Lightsaber Ѕид Екранот Стојат Светлина Сабја Носителот Компатибилен за Било Lightsaber, Пакување

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Совршено Решение за Lightsaber Екранот : Ова lightsaber ѕид доаѓа со 1 јасна основа и 1 проѕирен топ клип кој ќе се одржи на вашиот сабја безбедно и убаво.Лесен за Користење : 1. Завртка база и клип во ѕидот. 2. Стави hilt во база, и се лизга на сечилото во клипот.Хардвер вклучени.Цврстата : Густа Пластична База, ја поддржува тежината на lightsaber.Издржливи пластичен клип контроли на сечилото да не падне.Комплет е цврсти доволно и може да трае со години.Одличен Изглед : јасно криви дизајнирана база овозможува да се прикаже lightsaber без крие деталите.Таа изгледа одлично кога lightsaber се пали во текот на ноќта.Примена : се Вклопува 1" стандард ножот, и помалку од 2.2" широк hilt.Компатибилен за Било Lightsaber.ЗАБЕЛЕШКА : Можете да го прикажете вашиот светлина сабја со поинаков агол.Пакетот вклучува : 1 x светлина сабја ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент