.

.

Јас Chews Ќе Mauve и Темно Теал Валентин Заболување на Топката Машина Срца за Држачот за Назад на Телефонот, се Држи на Паричникот и Функционира како Кредитна Картичка в?

Јас Chews Ќе Mauve и Темно Теал Валентин Заболување на Топката Машина Срца за Држачот за Назад на Телефонот,

DEN 1264.80

Пристапност
Во достапна форма

[Применливи Сценарија] преносни картичка во собата може да се користи во повеќе сценарија, како што се автобуски и метрото патување, лифт картички, и заедницата за контрола на пристап.Карактеристики на производот : *ново дизајнирани шема е во согласност со сопственикот вкус во извршување на трендовите*Налепница за држачот за повеќето паметни телефони (4.[Мобилен Телефон Карта Носителот] PC пластика, на задната страна на картичката во држачот усвојува увезени 3 M лепак, кој може да биде прикачена на задната страна на мобилен телефон, и лепење е фирма и не падне. [Практична Функција] Тоа може да се одржи 1-2 картички и некои пари, па вие не треба да носат голема и гломазна паричникот во џебот.Вие не треба да се извади на картичката и да се користи директно.*Се користи како кредитна картичка носителот бизнис картичката во држачот, паричник замена, подарок карта носителот или ИДЕНТИФИКАЦИЈА на носителот* Супер силен 3 M лепило картичка клип подлога, лесно да се примени и сигурен connection Package се Вклучени : 1 телефон картичка во држачот (со исклучок на i Phone, парични средства и телефон случај).Овој ултра-тенок одговара заштитна маска може да бидат поставени на задната страна на телефонот, и можете безбедно чување на вашите кредитни картички, студентска Ид, пари и многу мали нешта, оставајќи вашиот паричник и паричникот зад!Тоа е залепени заедно со посебни двострано лента.Заштедите време со брзо пристапување на готовина, кредитни картички и Карти во неколку секунди, преку вашиот мобилен телефон.Притисни и повлечете го приклучокот на задната страна за да формираат мобилен телефон да ѕвони, и тоа исто така може да се користи како мобилен телефон носителот кога мобилниот телефон е поставен хоризонтално.Никогаш не се грижите за губење на вашиот паричник повторно.Ова кредитна картичка случај е совршен додаток за вашиот мобилен телефон. [Универзален Дизајн] Универзален дизајн го прави совршен за повеќето мобилни уреди од 4,7 инчи или погоре.7 инчи и погоре)*До 2 картички и готовина лесно може да се чуваат. [Телефон Додатоци] се препорачува да се држи практичен мобилен телефон картичка ракав на заштитни случај (не-силиконска), а не директно на телефонот, и да не го раскинам исклучување по тоа е вметнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент