.

.

Инстант Печатење на Камерата за Деца, Chunling Децата Камера Со Печатење WIFI 2.4 Инчен Екран на Камерата Играчка Подарок за Играчки

Инстант Печатење на Камерата за Деца, Chunling Децата Камера Со Печатење WIFI 2.4 Инчен Екран на Камерата Играчка

DEN 2397.12

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕНОСНИ ДЕЦА-FRIENDLY КАМЕРА : Оваа децата камерата користи термална технологија на печатење и разумни копчиња дистрибуција за деца може да се добие започна лесно.ЗАШТИТНА ОБВИВКА : Секоја камера е опремена со мека и безбедно shockproof школка.Исто така, lanyard е вклучена, која може да се користи како полнење кабел или камера lanyard.ИНСТАНТ ПЕЧАТИ МУЛТИ-ЗАБАВА : инстант печатење функција им овозможува на децата да се добие своите фотографии и да ги споделат своите спомени во секунди по притискање на копчето печати.Развој на децата интересот за преземање на слики.СИМПАТИЧНА ФОТОГРАФИЈА НАЛЕПНИЦА : Изграден во различни филтри, фото налепници, се збогати децата имагинација и да снимате шарени детството.Помагајќи им да истражуваат креативни и единствен поглед на животот. 100% Задоволство : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне.Добредојдовте на Mmoberio Продавница.Се надевам дека можете да го изберете вашиот омилен предмети тука и ние ќе ви обезбедиме со услуга и поддршка во текот на процесот.Ве молиме запомнете, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : ABS Големина : како shown Include : 1x Камера Toy1 се тркалаат x Фотографски paper1x Lanyard1x Моќ Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент