.

.

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth 5.0 со Двојна Mics, IPX4 Водоотпорен & Пот Отпорни за Работа Надвор, Трчање

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

SOUNDPROOF ПОНИШТУВАЊЕ БУЧАВА - Неспоредлив аудио квалитет со АНГ вклучено или исклучено, на намалување на шумот на -22db.Со намалување на шумот на 25db, може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.АУ-Фреквенција АНГ вистински безжична earbuds се изведуваше со уникатно tuned АУ КАТ+СТП возачи кои обезбедуваат премиум аудио за секојдневна употреба.Со Bluetooth 5. 10мм АУ КАТ+СТП Говорникот Возачот за висока резолуција премиум звук и фреквентен опсег на 20 Hz-20k Hz.Нашите Soundproof отстранување на бучава дизајн обезбедува околните звуци се заробени и го елиминираше за да се овозможи музички творци да патува и да се создаде кога, каде, без прекин.1 и Двоен Mics.Сме слушале музика креаторите низ целата земја да сфатат колку е важно да се создаде за да одат на јавни места, па ние конструиран за оваа слушалка со активен бучава отказ така може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.Глас Асистент технологија на располагање со допир контроли за "Siri" или "Ок, Google".Знаевме дека јасно телефонски повици ќе биде потребно за некој што е на нивниот метежот, така што се додава намалување на шумот за кристално јасна повици за да се обезбеди да се добие најдобар глас-квалитет.Целосно компатибилен со i Phone, i Pad, Mac, Samsung Телефони, LG Телефони, Google Пиксели, One Plus, лап-топ компјутери и etcs. 20 ЧАСА ПОЛНЕЊЕ И да си ОДАТ - Брзо полнење на 15 минути за 1.ДИЗАЈН за ГОЛЕМИ УШИТЕ - На сферични изглед дизајниран да се вклопуваат во ГОЛЕМИ уши, за да се осигура дека слушалки не се премногу мал за да предизвика нестабилност или лесно да падне.1 ќе се дојде до 420 kbps за супериорен конекција и квалитет на звукот.5 часа на батеријата и брза 2 час полнење случај со вкупно траење на батеријата од 20 часа, 7 часа разговор и дополнителни 13 часа со полнење случај.Притиснете и Задржете 2s на двете пупки за да го активирате АНГ.Наградуваниот SOUND - Го EQ на earbuds се наместени од страна на експерти за да се врати на оригиналниот звук на музиката во најголема мера.

Главните карактеристики

Избор на клиент