.

.

Се пече Дури и Ленти, YOURSEE Пан Торта Потиснат Ленти-Супер Абсорбента Дебел Памук, Торта Ленти за Печење, Пан Торта Ленти (4 Парчиња)

Се пече Дури и Ленти, YOURSEE Пан Торта Потиснат Ленти-Супер Абсорбента Дебел Памук, Торта Ленти за Печење,

DEN 270.96

Пристапност
Во достапна форма

★ Материјал : печење лента е направен од Супер абсорбента дебел памук и полиестер, издржлив и лесен за употреба. ★Корисен дизајн : На пече дури и лента е наменета за печете влажна.ниво колачи без круни,не се дели,нема красти рабови и испукани врвови поради торта fluffing нагоре. ★ Топло совет : Бидете сигурни дека за да се впие ткаенина ленти за барем пет минути во студена вода пред употреба, Печење торта ленти се фурна безбедно до 400°F. ★Големина : Можете да добиете 4 Pcs 35 x 1.5 во. (88.9 x 3.8 cm) се пече уште лента,тие ќе ви помогне да се поврзете со икони за да се вклопи во поголем плех.само треба да додадете доволно за печење ленти, за да заврши околу тавата. ★100% задоволство гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со купување или производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви помогнат во секое време.Се пече Дури и Ленти, YOURSEE Пан Торта Потиснат Ленти-Супер Абсорбента Дебел Памук, Торта Ленти за Печење, Пан Торта Ленти (4 Парчиња)Спецификација : Боја : purple Material : памук и polyester Size : 35 x 1.5 во. (88.9 x 3.8 cm)Пакет Тежина : 76g Package Големина на : 5.12*3.54*1.97 Inch Feature : 1.Пан торта Ленти може да се задржи центарот на торта како рамни како е можно, загревање на јадрото се чини дека се повеќе effective2.Се пече уште торта газа е погоден за круг, на плоштадот и триаголник, тави.3.Поврзете со повеќе ленти заедно за да ги собере било која друга тава.Како да го користите : 1.Бидете сигурни дека за да се впие ленти за барем пет минути во студена вода пред употреба.2.Само потиснат се Пече Дури и ленти и заврши околу пан пред печење.На влага во ленти држи рабовите на пан кулер за совршено ниво.Тоа значи дека нема потроши торта и шлаг и декорирање се бриз.3.Овие ткаенина бендови insulate страни на вашиот торта пан, така што вашиот играч готвачи рамномерно.По ставањето на вашиот пан, впие ленти за ладна вода, отстранување на вишокот, заврши околу пан и cinch да се стегне.Пакет се вклучени : 4 Pcs се Пече Дури и Ленти.

Главните карактеристики

Избор на клиент