.

.

CHEAYAR Авто Безбедност Затемнување Амблем Облоги за Полнење,Компатибилен со Играчка Tac -2021,изработен од ABS. (4 ПАРЧИЊА)

CHEAYAR Авто Безбедност Затемнување Амблем Облоги за Полнење,Компатибилен со Играчка Tac -2021,изработен

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

【Премиум Материјалот 】Направени од високо квалитетна ABS Пластика, голема отпорност на триење и времето отпор, Хемиска отпорност, нема да исчезнат или да се деформира поради временските услови. 【 Совршено се Вклопуваат】Компатибилен со Играчка Taco 2016-2021, не се погодни за другите години.Нема потреба да се отстрани оригинални симболи.Тие може да облоги на оригинални симболи совршено. 【 Вистински 3 M Лепило】Премиум Силно Лепило полн со грб, Така што немора да се грижите за паѓање.Тоа е подобро да се загрее 3m лепило со топлина пиштол пред да аплицираат. 【 Лесна Инсталација】Само се 2-3 минути. 1、чиста и сува 2、кора и се држи 3、Притиснете за кратко време да се осигура дека 3 M лепило за секој дел е добро sticked. 【 Купи со Доверба】 Без ризик купување и 90 ден парите назад гаранција.Ние нудиме неограничен број на техничка поддршка и услуги на клиентите ако никакви проблеми.Боја : црна { Лесен Начин да се Направи Вашиот камион задната врата се издвоите!} {Нашите задната врата букви се вашиот најдобар избор.} Премиум Материјал : ABS Пластика, нема да избледи, лесни за чистење, отпорен на корозија, и во можност да го издржат сите видови на лоши временски услови.Силно Лепило : Вистински 3m лепило полн со назад, Погоден за пластични производи и метал автомобил тела, кола за миење безбедно.Импресивен изглед : 3 D покрена дизајн, не само тенка налепница!Совршено се Вклопуваат:се Прилагодите на вашиот автомобил, ве молиме изберете предмети според годината на вашиот автомобил (16-21). {Некои совети за време на инсталацијата} (1)површината на оригиналниот автомобил симболи мора да бидат чисти пред лепење, и потоа се чува суво. (2)Користење на топол воздух пиштол за топло пред лепење 3 M лепило, лепење ефект ќе биде подобро. (3)По усогласувањето на, притиснете го писма за некое време да се притисне на воздухот во внатрешноста. (4)Тоа е најдобро да се мие колата по 48 часа на инсталација.Пакет : 4 ПАРЧИЊА /8 КОМПЈУТЕРИ(Амблем облоги).

Главните карактеристики

Избор на клиент