.

.

Усна Тренер, Животната средина Пријателски Материјал за Дома

Усна Тренер, Животната средина Пријателски Материјал за Дома

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Само 3 минути на ден е се што ви треба, добар и ефикасен начин да се вежба вашата усна и мускулите на лицето.Помогне да ја цврсто вратичката на доделување на кожа на лицето и намалување на брчките околу очите.Ви препорачуваме да се каже vowel се огласува гласно повторно и повторно, дванаесет израз на лицето мускули ќе се добие подобро да се вежба ефект.Едноставен и лесен за користење, се работи на образите, брадата и на други области на лицето.Високо квалитетен материјал, кој е не-токсични, удобно и, исто така, животната средина пријателски.Опис : Дали сакате едноставен и здрав начин да се укине вашата кожа на лицето и мускулите?Thie лице слабеење алатка е добар избор за вас.Направени од високо квалитетен материјал, кој е не-токсични, удобно и, исто така, животната средина пријателски.Тоа може да помогне да се тесни на доделување на кожа на лицето и намалување на брчките околу очите.Само 3 минути на ден е се што ви треба, добар и ефикасен начин да се вежба вашата усна и мускулите на лицето.Карактеристики : Помогне да се тесни на доделување на кожа на лицето и намалување на брчките околу очите.Високо квалитетен материјал, кој е не-токсични, удобно и, исто така, животната средина пријателски.Ви препорачуваме да се каже vowel се огласува гласно повторно и повторно, дванаесет израз на лицето мускули ќе се добие подобро да се вежба ефект.Само 3 минути на ден е се што ви треба, добар и ефикасен начин да се вежба вашата усна и мускулите на лицето.Едноставен и лесен за користење, се работи на образите, брадата и на други области на лицето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Type : Обраснат Убавина Tool Material : Silicone Color : Како Слики Show Package Тежина : Околу.36g Size : Прибл.9 x 8 x 3cm / 3.5 x 3.1 x 1.2 inch Package Вклучуваат : 1 x Лицето Слабеење Алатка.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Type:
Facial Beauty Tool
Material:
Silicone
Color:
As Pictures Show
Package Weight:
Approx.36g
Size:
Approx.9 x 8 x 3cm / 3.5 x 3.1 x 1.2inch
Package Include:
1 x Facial Slimming Tool :
Избор на клиент