.

.

БЕБЕ МАПИ Мека Атмосфера Област Килим Електрична Гитара Мемориска Пена Килими за Девојчиња Момчиња Соба, Издржливи, Тепих на Подот Мат за Бебе Детска Соба, Анти-Про

БЕБЕ МАПИ Мека Атмосфера Област Килим Електрична Гитара Мемориска Пена Килими за Девојчиња Момчиња Соба, Издржливи,

DEN 2708.16

Пристапност
Во достапна форма

УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Користење на мемориска пена, дебела и меки површината за контакт ќе ги носи различни чувство на удобност.Кога сте боси на тепих, мек сунѓер ги смирува вашите уморни стапала.Натпреварот со други мебел да се направи соба полна со индивидуалност.ДОМА ДЕКОР ТЕПИХ : Нашата спална соба теписи доаѓаат во различни големини и се луксузен украси за спални соби, дневни соби, детски соби, девојките соби, градинки, нови куќи, playrooms, и универзитетот домови.Тоа е исто така одличен подарок за Божиќ, роденден, денот на Благодарноста, Децата Ден, Денот на Таткото или на Мајката Ден.СОВРШЕНА УДОБНОСТ ЗОНА : Стави нашата меморија пена тепих во дневната соба, студија соба или каминот, седат на тепих, пијат кафе за да се види на филм кога ќе се уморни, и уживаат во секој удобно и тивко момент.Тоа е, исто така, одлично место за вашите деца да играат.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Ова мемориска пена тепих не е лесно да дамка и не е лесно да се скрие прашина.Вие само треба да го рачно миење со благ детергент или избрише дамки за длабоко чистење, а потоа да се исуши на собна температура.СОВЕТИ : Со цел подобро да се спречи прашина, ние ги користиме вакуум пакувања за тепих, па може да има некои набори, тоа изгледа не меки, не грижете се, само оставете го за 1-2 дена и да чекаат трпеливо за обновување.Материјал : Memory пена Мултифункционален Лесно се грижи Анти-пропадна Меки и удобни Забава местото Одлична декорација Големина на Располагање 24 X36 инчен 32 X60 инчен 48 X72 инчен 60 X82 инчен 60 X96 инчен Лесно да се грижи Само го користите благ детергент за рачно чистење или избрише дамка Совети Кога ќе ја отворите пакет, тоа може да биде малку потенки отколку на сликата, и тоа нема да биде премногу станот.Ова е затоа што за олеснување на транспортот, нашите теписи се вакуум спакувани, и тоа трае 3-5 дена да се опорави по отворањето.Ние се извинуваме за непријатноста предизвикана со вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ако има квалитет проблем, ве молиме не двоумете се да побарате нашата служба за корисници за помош, ние ќе ви ги даде задоволително решение во време.

Главните карактеристики

Избор на клиент