.

.

КООРДИНАТОР ABC Загатки за Години Дрвени Саќе Форма Дрвени Редење Montessori Рано Учење Образовни Играчка Подарок за Момчиња Девојчиња 1 2 3 4 5 6 Години

КООРДИНАТОР ABC Загатки за Години Дрвени Саќе Форма Дрвени Редење Montessori Рано Учење Образовни Играчка Подарок

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Азбука на саќе, вашето дете ќе имаат големо време, укажувајќи боја писмо и на англиски зборови.Тоа е прекрасен образовни подарок за возраст од 3 години и нагоре.Направен од природно дрво и не-токсични материјали.Вашето дете не само што може да се научи нови зборови.Тоа е совршен образовен играчка за забавни.Оваа дрвени ABC писмо загатки има светли бои и слатки форми привлечат деца внимание.Уживајте во оваа загатки може да им помогне на децата да се развијат око-рака координација , фината моторика вештини , креативност , визуелна перцепција, вештини , имагинација , љубопитност и откривањето вештини.Опис : - Ова дрвени ABC писмо загатки има светли бои и слатки форми привлечат деца внимание. - Писмо на саќе, вашето дете ќе имаат големо време, укажувајќи боја писмо и на англиски зборови. - Направен од природно дрво и не-токсични материјали.Вашето дете не само што може да се научи нови зборови.Тоа е совршен образовен играчка за забавни. - Уживајте во оваа загатки може да им помогне на децата да се развијат око-рака координација , фината моторика вештини , креативност , визуелна перцепција, вештини , имагинација , љубопитност и откривањето вештини. - Тоа е прекрасен образовни подарок за возраст од 3 години и нагоре.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Yellow Size Табела : Големина : 24.5x23.5x5cm/9.65x9.25x1.97inch Package Вклучува : 1 Сет ABCAlphabet Toy Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент