.

.

Безжични Дигитални Видео со Боја Визија Ноќ,SP880 2.4 G 2-начин Безжични Дигитални Видео Бебе Монитор Камера Ноќ Визија Аудио

Безжични Дигитални Видео со Боја Визија Ноќ,SP880 2.4 G 2-начин Безжични Дигитални Видео Бебе Монитор Камера

DEN 2151.84

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Двонасочна аудио V : 480 Lens : EFL=3.6 mm.F=2.8 Агол на Гледање : 70 degree IR LED Type : 7 парчиња IR LED / 850nm Night Визија Растојание : 5m Power Набавка : DC 5 VOther посебна Карактеристика : Две начин на говорникот;Ноќ Светлина, температура detection Package : 1× безжична monitor1× безжична camera2× моќ adapter1× прирачник за корисникот【Услуга】Нашата компанија ги обезбедува сите еднострани по-продажбата на услугата и обезбедување на квалитет,вообичаено, пристигнуваат во рок од 7-14 дена,ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, сме подготвени да понудат нов или да направи реконструкција за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент