.

.

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, Бања Полица Шампон Носителот Туш Полици Ѕид Кујна Складирање Кошница Козметички Рек Дома Организатор (Боја : Кафена)

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, Бања Полица Шампон Носителот Туш Полици Ѕид Кујна Складирање Кошница Козметички

DEN 712.56

Пристапност
Во достапна форма

- Шупливи мозоци лента дизајн, чувајте ги на чиста и сува, лесен за чистење. - Радијална агол дизајн за да се избегне пречки. - Удар-бесплатна инсталација, удобен и фирма за инсталација. - Овој простор saver носителот зазема малку простор, но сепак, обезбедува големи дополнителен простор за складирање. - Широко се користи, да се Користат во кујна, бар, бања, спална соба, канцеларија, ходникот, entryway – или - никаде дека треба складирање или да прикаже решение.Опис : Тип : Складирање Rack Material : PPColor : Сива, Бела, Beige Size : 27*18.5*6cm Specifications : 100% сосема нов и висок квалитет.Лесна стап дизајн, нема потреба да се вежба дупки и ќе не боли ѕидот, лесно да се создаде чиста кујна и bathroom High квалитетни PP материјал, заштита на животната средина не-токсични и мирис слободни, практични носат-отпорни, не стареење, durable Hollow дното дизајн, погодно за одвод на вода, чиста и sanitary Package се Вклучени : 1 X Складирање Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент