.

.

GRSSDER Еластичен Ултра Мека Опремени Bassinet Лист Сет 2 Пакет, Универзална Одговара за Bassinets Бебе Лулка Мојсеј Кошница Овална Правоаголна Подлога/Душек, Симпатична Foxes и ?

GRSSDER Еластичен Ултра Мека Опремени Bassinet Лист Сет 2 Пакет, Универзална Одговара за Bassinets Бебе Лулка

DEN 299.76

Пристапност
Во достапна форма

Ги донесат дома на вашиот мал ангел на bassinet тоа е толку слатко како што се со 2 на овој пакет на bassinet опремени листови од GRSSDER.Нашата функција гарантира дека не постои зачестеноста, лошо фитинг, или премногу лабава одговара на нашиот опремени bassinet листови.Секој bassinet душек подлога покрие доаѓа со еластична бенд спакувани на дното за безбедност.Розова трчаат зајаци, симпатична фокс печатени дизајн додадете совршен допир на cuteness, и да ве остават отворени за светот на декорирање можности за бебе соба!Зошто да изберете GRSSDER бебе bassinet листови ?Мека и Тивок : Супер меки џерси поврзана Нашата bassinet душек заштитник се составени од еластичен, мека и дише ткаенини, направени од високо квалитетни џерси поврзана.Ние нудиме на 30-дневниот гаранција за парите назад, ако ги купите има било кој квалитет на дефект, ве молиме да се увери купување.Универзална Fit – Мерење 32" x 16"x 5".100% Џерси Поврзана.Чисти Без да се Расправаме : Ова опремени bassinet лист поставите topper може да се чистат лесно и без напор, како што тоа е машина мие и сува чиста.

Главните карактеристики

Избор на клиент