.

.

LED Задни Светла VR-749 Опашка Светлина Собранието Опашка Светилка 1 Пар за Возачот И Совозачот Страна Комплетен Сет Црна компатибилен со Фиат Гранде Punto 2005 2006 2007 2008 2009 Ha

LED Задни Светла VR-749 Опашка Светлина Собранието Опашка Светилка 1 Пар за Возачот И Совозачот Страна Комплетен

DEN 441.60

Пристапност
Во достапна форма

Производ Компатибилен Со Фиат Гранде Punto (09.2005-2009) Hatchback 3 D 5 D - Одговара на Фиат Гранде Punto 2005 2006 2007 2008 2009 Hatchback 3 Врати 5 Вратата.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, не се користи и првично спакувани / Една година гаранција / Десно-страна сообраќај (RHT).Управувачот на левата страна / Со E-mark - не бара регистрација / Не Бара Измена или Дупчење / Обемот на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот страна / Инсталација - plug-n-игра операција, директна топ-на OE монтажа или акции единица замена / Боја : Црна.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент