.

.

Newmind Животинско Градење На Цигли Дрвени Играчки Редење Наредени Играчки На Децата Во Предучилишните Момчиња & Девојки Подароци - Кафена И Жолта Боја Бела

Newmind Животинско Градење На Цигли Дрвени Играчки Редење Наредени Играчки На Децата Во Предучилишните Момчиња

DEN 2104.80

Пристапност
Во достапна форма

* Издржлив на Употреба : се Направени од дрво, силни и издржливи, која може да се користи за долго време. * Безбедност за Користење : Не се токсични и нема мирис, мазни и тркалезни, која е безбедноста на вашите деца да зафат. * Светли Бои : Шарени животински облик и боја појавување на светло и темно стилови може да ги привлече babys внимание, што е добро за децата боја просветлување. * Два Начини на Игра : Кога децата се игра тули осамени, неговата или нејзината рамнотежа смисла може да се подобри.Кога децата си играат со другите, неговата или нејзината соработка вештини може да се подобри. * Вежба Рака-око Координација : Babys рака-око координација и признание способност ќе се подобри со акумулација на тули.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Вежба Рака-око Координација : Babys рака-око координација и признание способност ќе се подобри со акумулација на тули. - Два Начини на Игра : Кога децата се игра тули осамени, неговата или нејзината рамнотежа смисла може да се подобри.Кога децата си играат со другите, неговата или нејзината соработка вештини може да се подобри. - Светли Бои : Шарени животински облик и боја појавување на светло и темно стилови може да ги привлече бебето внимание, што е добро за децата боја просветлување. - За да го Користите : Не се токсични и нема мирис, мазни и тркалезни, која е безбедноста на вашите деца да зафат. - Трајни на Употреба : се Направени од дрво, силни и издржливи, која може да се користи за долго време.Големина На Табела : Сандак : 16.5х5.7x9cm/6.50x2.24x3.54inch Package Вклучува : 15 Парчиња на Животните Зграда Bricks Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент