.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 3DS XL (2015) - Змеј Бонсаи | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Ст?

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 3DS XL (2015) - Змеј Бонсаи | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Оди И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Apple i Phone XS благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Издржливи ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins мека кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа не е ТЕШКО СЛУЧАЈ.Со гордост се НАПРАВЕНИ во САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. , и поддржани од страна на нашите задоволство !винил decal налепници> не Е ТЕШКО случај мат финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки стотици различни дизајни за Nintendo нови 3 DS XL (2015) не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент