.

.

Zhjvihx Лов Камера Водоотпорен Мултифункционален Лов Камера Практични Лов на Камерата за Лов на Животното Надзор

Zhjvihx Лов Камера Водоотпорен Мултифункционален Лов Камера Практични Лов на Камерата за Лов на Животното Надзор

DEN 1142.40

Пристапност
Во достапна форма

Можете да го инсталирате и каде било, не е лесно да го најдете. Сигурен и удобен лов игра безбедносната камера може да се користи за лов, гледајќи животни, растенија и следење на вашиот магацин, како и домашна безбедност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од типот : лов на камерата.

Главните карактеристики

Избор на клиент