.

.

3D DIY Ѕид Налепници & Мурали Ѕид Налепници Децата Соба Спална соба Аниме Цртан филм Кит Налепници Уредување Декорација само-Лепило за Хартија

3D DIY Ѕид Налепници & Мурали Ѕид Налепници Децата Соба Спална соба Аниме Цртан филм Кит Налепници Уредување

DEN 2100.00

Пристапност
Во достапна форма

И вие не мора да се грижите за напуштање на било какви траги кога ќе солза го исклучите.Ве молиме да бидат сигурни да го користите овој спална соба оркестарот.Може да се користи за долго време.Донесе толку многу љубов, среќа и пофалби од гостите, создавајќи пријатна семејна атмосфера. [ Широка Употреба ]: Ѕид Оркестарот Налепници може да ги красат нашиот дом и да создаде позитивни и инспиративни атмосфера, добар избор на украси за спалната соба,и евтини декор,еден вид на семејството ѕид оркестарот.Материјал : ПВЦ.Отстранлив самолепливи квалитет на винил уметност дизајн позадина, еколошки, водоотпорен, не исчезнува, не-токсични, и никогаш нема штета на ѕидот.【Широка примена】Тоа може да се примени на било каква мазна и чиста површина, како што се ѕидови, стаклена врата, прозорец стакло, плакари, итн.Насловна е дневната Соба/Спалната соба decal се направи секој ден ги инспирира, Ѕидни Декорации овозможи да уживате семеен дом е релаксираат живот.【Уникатен дизајн】Ајде!Додадете боја и забава во вашиот живот!Ајде да заличи на соба со овие таписерии ѕид налепница модели.Се надевам дека ви се допаѓа оваа симпатична decal откако ќе ја прими!【По-продажбата на услугата】Убава уметност ѕид налепници, кога професионална по-продажбата на тимот е неопходна, ќе може да ги реши вашите проблеми онлајн 24 часа на ден, без разлика дали тоа е налепница инсталација или ѕид налепница прилагодување, тоа може да ги реши вашите проблеми совршено.Нека вашата шопинг немаат грижи. [ Лесно да се инсталира ] : Ѕид décor налепници може да се примени на било каква мазна , чиста и сува тврда површина на вашиот Дом е ѕидови, огледало за Спалната соба, Дневна Соба е плочки површини, Семејството мебел површини, итн.【Лесен за употреба】Само лупам и паста.Лесно да се примени, трајни, притисок-отпорни, шок-доказ и влага-доказ.

Главните карактеристики

Избор на клиент