.

.

12 Инчен Торта Тапан, Бела Круг Одбори Картон за Свадба, Роденден (1/2 Инчи Дебела, 3 Парчиња) - PACKIN НАЧИН

12 Инчен Торта Тапан, Бела Круг Одбори Картон за Свадба, Роденден (1/2 Инчи Дебела, 3 Парчиња) - PACKIN НАЧИН

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

На оваа тркалезна торта тапани има повеќеслојно слој кој спречува круг одбор од апсорбирање на маснотии и влажност и е совршена за презентирање на вашиот прекрасни торти.Овие торта коцки се направени на брановидни изградба на хартија, храна-одделение материјали, силен и здрав, не е лесно да се наведнуваат.Користете бела торта круг круг или квадрат, колачи, cheesecakes, курви.Совршен за роденден, Свадба, празник партија, Божиќ партија, ноќта на Вештерките партија, Нова Година Ева или други прослави на секоја прилика.За работа или дома овие бела торта одбори работат одлично го прави транспорт лесно. 3 X Торта Тапани (големина : 12", thcikness : 1/2 инч ,погоден за 4/6/8/10 инчен колачи). 3/5 X Торта Тапани ( големина : 8/10/12", thcikness : 1/2 инч ,погоден за 4/6/8/10/12 инчен колачи).Таа, исто така служи како совршена рамка за вашите вкусни креации и ќе се фати очите на вашите заштитници.

Главните карактеристики

Избор на клиент