.

.

Круг Не Се Лизга Килим Деца Круг Килим Кружни Килим Машина Перат Килим Еднорози Крофни Виножито Confetti 31.5x31.5IN

Круг Не Се Лизга Килим Деца Круг Килим Кружни Килим Машина Перат Килим Еднорози Крофни Виножито Confetti 31.5x31.5IN

DEN 904.80

Пристапност
Во достапна форма

→Size : 27.6x27.6 IN/31.5x31.5 IN/39.4x39.4 IN. →Супер Меки:фланелен боксери материјал.мека текстура, underfoot удобност, додадете атрактивен и модерен допре до секоја соба. →Лесно чистење:машина перат.Не-сушење на чиста, Не-пеглање и Не-белење. →Safty:анти лизга дизајн на областа килим дното е полн со не се лизга гумени, безбедност за деца, за бања употреба.Знаете,safty многу поважно за децата. →Површината на тепих е мека и удобна, и тоа има силно апсорпција на вода, и моделот печатење нема да исчезнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент