.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Периодична Табела на Елементи

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Лесен За Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.7(W) x 1(H) инчи.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли.Зошто да го одберете нас? -Организира : Нашиот ѕид кука ви помага да ги зачувате простор и да ја задржите вашиот дом организираше -Моден печатење : На јадица со печатење е погоден за поврзување со голем број на ѕидовите.Ѕидот кука се направени од издржлив микрофибер кожа и тврда пластика, обезбедување на квалитет и долговечност.Тоа ќе додадете некои модни да комплимент вашиот соба -Широка Примена : Широко се користи на различни мазни површини, како Плочка, Керамика ,Метал, Пластика Површината и повеќе -Организирање на Штета-Слободно : Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари.Тоа може да биде цврсто инсталиран на било каква мазна површина сакате во само два чекори.Можете да declutter вашиот дом, со овој стилски и практични ѕид кука.Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Големина : 7(L) x 2. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.4 фунти На јадицата не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети -Пакет : ѕид кука.Печати Дизајн : печати дизајн ќе додадете контакт од стил на вашата меморија.

Главните карактеристики

Избор на клиент