.

.

2 Ниво Постоечкиот Ѕид Монтирани Индустриски Ѕид Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот Лебди Полици Бања Складирање Ѕид Полици Агол Поли?

2 Ниво Постоечкиот Ѕид Монтирани Индустриски Ѕид Полици Institu Лебдат-Полици Ѕид Оркестарот Спална соба Оркестарот

DEN 775.20

Пристапност
Во достапна форма

Едноставен ѕид полица создава дополнителен простор за прикажување и организирање Бања полици Лебди полици за ѕид Виси полица Кујна складирање Агол полици Ѕид оркестарот за спалната соба Растенијата полица.Едноставна и Функционална чување полиците Ѕид оркестарот за дневна соба Полици за спалната соба Мала полица Виси полици Стан оркестарот Индустриски полици Виси полица Селски бања оркестарот.Селски ѕид полици Ѕид организатор Складирање полица.Здрав и лесно да се инсталира.Спецификации : 1. Материјал : Цврсти Пауловнија Дрво и Железо 2. Тежина : 2.31 lb / 1048g 3. Големина на : (23.5 x 20 x 6)" / (59.69 x 50.80 x 15.24)cm (L x W x D).

Главните карактеристики

Избор на клиент