.

.

Сет од Четири Јасно Пластика Складирање Мулти-Цел Фрижидер Организатор Кутии, Провизии Организација и Складирање, Пластовидно Храна Чување на Кутии со Рачки, за Ку

Сет од Четири Јасно Пластика Складирање Мулти-Цел Фрижидер Организатор Кутии, Провизии Организација и Складирање,

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Простор Saver : ги зголемува просторот дали можете да го искористите во кујна, фрижидер, или провизии; создава чист и организиран простор за складирање со лесен пристап; мерење е 9.76" x 7.04" x 4.13" (24.8 cm x 17.9 cm x 10.5 см).Јасно и Пластовидно : може да се види на стоки внатре лесно без да се движи работи низ; на пластовидно функција може да се спаси дури и повеќе простор.Разноврсна и Мулти-Цел : може да се користи за повеќе намени, може да се користи во вашиот фрижидер да се организира yogurts, овошје, зеленчук, месо, или во вашиот провизии да се организира крекери, јатчесто овошје, житарки и др.; исто така одлична за бањи, кабинети, дневна соба за складирање.Издржлив и Лесен : направени со висок квалитет пластика,BPA free; лесни, но многу здрав што го прави полесно да се носат, но се уште трае долго.Вграден-во Рачки : лесно да се движите низ; вграден во рачки направи тоа толку многу полесно да се укине, магацинот, и слајд.Висок-квалитет организатор кантите се совршено решение за да се зголеми вашиот фрижидер простор за складирање.Сетот доаѓа со 4 средни кантите.Секој бин мерки 9.76 x 7.04 x 4.13 инчи.На кантите се направи тоа толку лесно да се продавница пристоен износ на стоки.Можете лесно да се организираме на овошје, зеленчук, млечни производи, сосови, сок, пиво, и повеќе.На овој начин, не само што може да се задржи вашиот фрижидер повеќе организирани, но може да се одржи на вашиот работи веднаш, како и.

Главните карактеристики

Избор на клиент