.

.

Облека Носител на Копчето Кука Простор за Заштеда на енергија Лесно се Инсталира за Грбот за Статистика(Дијамант пет куки-боја за појавување)

Облека Носител на Копчето Кука Простор за Заштеда на енергија Лесно се Инсталира за Грбот за Статистика(Дијамант

DEN 803.76

Пристапност
Во достапна форма

Широк Спектар на Апликации : Широко се користи во различни сцени, како дневна соба, влезот, кревет, итн., кој е многу лесен за употреба.Лесен за Инсталација : На јадицата е цврста и стабилна, на изглед е исклучителна, и инсталацијата не е лесен, која може да ги задоволи секојдневните потреби.Мултифункционален : ѕидот решетката е идеален избор за бесење палта, чанти, бањарки, облека, крпи, капи, копчиња, чадори и марами.Железо Материјал : ѕид решетката е направен од железен материјал, кој е издржлив, безбеден и сигурен, и може да се користи за долго време.Простор за Заштеда на енергија : Закачалки може да обезбеди дополнителен простор за складирање за да се направи вашиот дом во удобно и чисти, се многу практични.Функција : 1. Лесен за Инсталација : На јадицата е цврста и стабилна, на изглед е исклучителна, и инсталацијата не е лесен, која може да ги задоволи секојдневните потреби.2. Простор за Заштеда на енергија : Закачалки може да обезбеди дополнителен простор за складирање за да се направи вашиот дом во удобно и чисти, се многу практични.3. Мултифункционален : ѕидот решетката е идеален избор за бесење палта, чанти, бањарки, облека, крпи, капи, копчиња, чадори и марами.4. Широк Спектар на Апликации : Широко се користи во различни сцени, како дневна соба, влезот, кревет, итн., кој е многу лесен за употреба.5. Железо Материјал : ѕид решетката е направен од железен материјал, кој е издржлив, безбеден и сигурен, и може да се користи за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Облека Hook Material : Iron Size : Прибл. 25.2 x 47 x 5.2 cm / 9.9 x 18.5 x 2in Пакет Листа : 1 x Clothes Кука.

Главните карактеристики

Item Type:
Clothes Hook
Material:
Iron
Size:
Approx. 25.2 x 47 x 5.2cm / 9.9 x 18.5 x 2in 
Package List:
1 xClothes Hook :
Избор на клиент