.

.

Голем Мрзливи Сузан Плочата, Дебелина 10мм Калено Стакло Ротирачки Послужавник, 360° Ротирачки тањир За Семејство Вечера Роденден (Големина : 70cm/27in)

Голем Мрзливи Сузан Плочата, Дебелина 10мм Калено Стакло Ротирачки Послужавник, 360° Ротирачки тањир За Семејство

DEN 7027.44

Пристапност
Во достапна форма

Го користите овој пригоден калено стакло Мрзливи Сузан во кујната, трпезаријата или дури и во играта соба за да се исполнат игра потреби или ужинки во голем игри. 60-120cm е задолжително.При изборот на големината, да се измери големината на масата.Разликата помеѓу вкупната големина на плочата и големината на масата треба да биде 40-50 cm.Здрав ротирачки лента е составено од калено стакло и алуминиум база, 360°rotatable, флексибилни ротација, стабилна и единствен брзина, шифрирана топката челик лого, тивко, силни и повеќе погодно.Сигурна и стабилна duckbill калено стакло работ дизајн, дебела и стабилна ротирачки плочата за да се обезбеди стабилна ротација и не е лесно да падне.Идеален за семејни вечери, роденден партии, торта прикажува, леќата тегла организаторите, ресторани, банкети, кујни. ?Оваа калено стакло мрзливи Сузан ќе се обезбеди топол оброк за вашиот поширокото семејство, и секој може да сподели храна.Идеална за ресторани, кујни, хотели, банкети, роденден страни, итн.Опремени со калено стакло и алуминиум легура плочата.Тивко, абразија-отпорни, мазна и не е лесно да се депонија, што го прави ова ротирачки фах идеален за секоја маса.?Бренд : ?Име : мрзливи сузан калено ?Големина : 60/70/80/85/90/100/110/120cm?Калено стакло дебелина : 10cm?материјал : калено ?Метал материјал : алуминиум легура?облик : round Features : 1.10 mm задебелена калено стакло, повеќе отпорни на висока температура и корозија, лесно да се clean2. Усвојување на топката-шифрирана лагери за повеќе флексибилни ротација и не noise3. Алуминиумска основа, стабилни, не tilt Warm Совет : ★ Поради ивица процесот на калено стакло, не може да биде грешка од 1-2cm во мери вредноста на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент