.

.

2pieces Злато Сребро 3D Логото VIP Пченица Shield Амблем Автомобил Сопственици на Клубот Значка за BMW Бенц Ауди Jaguar Land Rover Хонда, Нисан Тојота Volvo Kia Hyundai Стил Страна на Прозоре

2pieces Злато Сребро 3D Логото VIP Пченица Shield Амблем Автомобил Сопственици на Клубот Значка за BMW Бенц

DEN 386.40

Пристапност
Во достапна форма

ВИП Автомобилот на Сопственикот на Клубот налепница значка амблем.Злато VIP Пченица Shield Амблем Autoluxe Сопственици на Клубот Значка за BMW Бенц Ауди Jaguar Land Rover Стил Страна на Прозорецот Багажникот Налепница Материјал : ABS Функција : 3 D дизајн, одличен квалитет, rustproof и водоотпорен,никогаш не се слабее, Големина : 7*5.5 cm 6 Colors : Сребро+Црна,Сребрена+Сина,Сребрена+Црвено,Златен+Црно,Златен+Сина, Злато+Црвено соодветно место : страна/trunk Единица пакетот вклучува : 1pc (за двете страни, ве молиме изберете "2бр") најдобрата услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент