.

.

1 Пар SL-TX30 Палецот Опрема Shifter 3x7 Брзина Shift Менувачот во Собата за MTB Велосипед

1 Пар SL-TX30 Палецот Опрема Shifter 3x7 Брзина Shift Менувачот во Собата за MTB Велосипед

DEN 686.16

Пристапност
Во достапна форма

Право shifter е активирањето-тип 7 брзина shifter, со еден показател за одредување смени и палецот копчето за до-смени.Лево shifter е триење / ratcheting палецот показател за тројно cranksets.SIS Домување.Пред брзина 3, Заден брзина 6. За 7 брзина индексирани SIS менувањето.Оптичка опрема екранот за удобен верификација на опрема позиција.Тоа функционира совршено за оптимални перформанси и максимална безбедност и долговечност. Погоден за : планински велосипед/Урбани Велосипед/рекреација велосипед/патот/виткање велосипеди.

Главните карактеристики

Избор на клиент